fbpx
/
690 Views0

Konfigurator 2022 już dostępny!

Już za klika tygodni rozpoczynają się żniwa, a tuż po nich otwiera się okienko na wykonanie mapowania zasobności gleby.

Aby nasi klienci mogli w łatwy sposób wybrać odpowiednie opcje z wielu dostępnych w naszym portfolio usług precyzyjnych, przygotowaliśmy Konfigurator Mapowania Gleby 2022.

Przedstawiliśmy w nim w przejrzysty sposób możliwości, jakie oferujemy w celu pozyskania precyzyjnych informacji o zasobności gleby. Począwszy do pomiarów powierzchni pól, poprzez skanowanie, pobranie prób, aż do finału, jakim są precyzyjne pliki aplikacji nawozów dla rozsiewaczy.

Co nowego na 2022?

Nieustannie dążymy do jak najwyższej jakości naszych usług . Nadążamy za rozwojem agrotechniki i agronomii.

Rewolucyjną wręcz zmianą od tego sezonu jest całkowita rezygnacja z pobierania prób glebowych w stałych rastrach pomiarowych. Ze względu na niedostateczną jakość takiego mapowania w stosunku do potrzeb naszych klientów, zdecydowaliśmy się na pobieranie prób glebowych wyłącznie w strefach uwzględniających zmienność glebową.

TrueSoil Multiscan – skanowanie gleby Top-of-the-art.

Spotykamy się z bardzo dobrym przyjęciem naszej usługi premium jakim jest wieloparametrowe skanowanie gleby. W 2022 roku będzie to również usługa, którą będziemy zdecydowanie rozpowszechniać wśród  rolników.

OneSoil – strefy zmienności z satelity

W związku z wycofaniem z oficjalnej oferty próbkowania gleby w stałych rastrach, naszym klientom, którym wystarczy standardowa jakość map glebowych,  proponujemy od tego sezonu zakładanie stref zmienności na podstawie zdjęć satelitarnych.

 

Tutoriale i szczegóły Konfiguratora

Już wkrótce, w mediach społecznościowych oraz na stronie firmowej, będziemy cyklicznie zamieszczać szczegółowe opisy Konfiguratora i naszych usług.  Bądźcie czujni!

 

Pobierz Konfigurator tutaj

× Jak mogę ci pomóc?